דירות למכירה והשכרה בשכונת מונטיפיורי, תל אביב - טיב נדל"ן

מעוניינים לרכוש דירות למכירה בשכונת מונטיפיורי שבמזרח בתל אביב? מחפשים דירות להשכרה בשכונת מונטיפיורי במיקומים אטרקטיביים ובמחירים נוחים? רוצים להשקיע בנדל”ן מסחרי בלב שכונת מונטיפיורי? משרד התיווך טיב נדל”ן עומד לרשותכם, המומחים שלנו יסייעו לכם לבחור דירות למכירה או להשכרה, נדל”ן מסחרי מניב, מגרשים, חניות, משרדים וחנויות באחת מהשכונות הכי שוות בתל אביב.

שכונת מונטיפיורי גובלת בנתיבי איילון במזרח, בדרך מנחם בגין ממערב וברכבת מדרום, זו שכונה יפה שנחשבה בעשור האחרון לדבר החם ביותר בתל אביב מבחינת נדל”ן ומגורים. השכונה משתרעת בין מרכז עזריאלי שבצפון העיר לבין רחוב יצחק שדה בדרום, השכונה הוקמה בשטחו של הפרדס הראשון בישראל (פרדס מונטיפיורי) שטופל על ידי יהודים.

שכונה באווירה פרברית הממוקמת בלב העיר

שכונת מונטיפיורי מבטיחה לכם איכות חיים גבוהה מאוד והגעה מהירה וקלה למרכזי העיר. בנייני מגורים חדשים הוקמו במסגרת פרויקטים של פינוי ובינוי ותמ”א 38, הבניינים החדשים הוקמו על חורבות המוסכים ובתי המלאכה הקטנים שפונו ברובם מהאזור, וכיום מתגוררים בשכונה הפרברית הקסומה משפחות צעירות וצעירים רבים בטווח הגילים של 35-25.

במרכז השכונה נמצא הרחוב הראשי – שדרות יהודית, הרחוב נקרא על שם רעייתו של הנדבן מונטיפיורי. השכונה התוססת מציעה לא מעט מקומות קולינריים וממוקמים בה תיאטרון תמונע, המרכז הרוחני הודיה, בית היהדות וילנה ועוד.

בשנות ה-90 של המאה ה-20 החלה פריחתה של שכונת מונטיפיורי ואמנים וצעירים רבים השתקעו ברחובות השכונה, כאשר במקביל העירייה החלה לקדם פרויקטים לבנייה רוויה למגורים ולהקמת מגדלי משרדים. כדאי לדעת כי פרויקט הרכבת הקלה חוצה את השכונה לכן כיום התושבים סובלים מעבודות הפיתוח ומעומסי התנועה, אך בעתיד הקרוב הרכבת הקלה צפויה לגרום לעלייה משמעותית במחירים של דירות, בתים ומשרדים למכירה בשכונת מונטיפיורי.

מאגר נכסים בלעדי

המומחים של משרד התיווך טיב נדל”ן מנהלים מאגר עדכני של דירות למכירה בשכונת מונטיפיורי, המאגר שלנו כולל מבחר נכסים למכירה ולהשכרה, רוב הנכסים הם בבלעדיות ולא תוכלו למצוא פרסום עליהם בלוחות השונים. הצוות המנוסה שלנו יסייע לכם לאתר דירות למכירה ודירות להשכרה בשכונת מונטיפיורי, כמו כן אנו מציעים מגוון רחב של משרדים למכירה ולהשכרה, נדל”ן מסחרי, מגרשים לבנייה, חניות פרטיות ונכסים נוספים.

טיב נדל”ן היא חברת התיווך המובילה ביד אליהו ובשכונת מונטיפיורי – התקשרו עכשיו או בואו לבקר אותנו ואנחנו נסייע לכם לבחור את הנכס הבא שלכם למגורים או להשקעה.