תיווך פלורנטין מסביר לכם הכל על שכונת פלורנטין. רקע על השכונה הוא חשוב לכל מי שמחפש דירה בפלורנטין או רוצה לפתוח כאן עסק. 

פלורנטין – כרטיס ביקור

פלורנטין היא אחת משכונותיה של דרום תל אביב. הניא נקראת על שמו של שלמה פלורנטין, איש נדל“ן שעלה לארץ מסלוניקי והיה בין היזמים שהקימו את השכונה. השכונה נמצאת בין הרחובות העלייה במזרח, אליפלט במערב, דרך יפו מצפון ודרך שלמה (סלמה) מדרום.

פלורנטין תוכננה כשכונה בורגנית המשלבת בתי מלאכה, מסחר ותעשייה זעירה. השכונה נבנתה עם רחובות צרים ובתים של 3-4 קומות. במשך השנים היא ננטשה על ידי תושביה המקוריים והפכה בעיקר לאזור של בתי מלאכה. בשנות התשעים עיריית תל אביב החלה בפרויקטים של התחדשות עירונית ושינתה לחלוטין את אופי השכונה.

שכונת פלורנטין של היום משמרת את הקסם המיוחד ויש בה מבנים רבים משוחזרים, לצד מבנים חדישים. היא משכה אוכלוסיה חדשה ועמידה יותר והיא נחשבת גם לאזור של בליינים, ואמנים. 

בפלורנטין תוכלו למצוא מגוון של נכסים הכוללים גם נכסי יוקרה בפרויקטים מובילים. 

אם אתם מעוניינים לגור בפלורנטין, אתם מוזמנים לפנות למשרד תיווך פלורנטין ולגלות את ההזדמנויות השונות בשכונה המתחדשת. 

תיווך פלורנטין
תיווך פלורנטין 4

תיווך פלורנטין להשכרה

פלורנטין הפכה היום לאזור אטרקטיבי ורבים מחפשים בה נכסים להשכרה. אלו יכולים להיות צעירים הנהנים מאופי המיוחד ואזורי הבילוי, או יזמים הרוצים לפתוח עסקים באזור התוסס. בין אם אתם מחפשים נדל“ן למגורים, דירות להשקעה או נדל“ן מסחרי – משרד תיווך בפלורנטין הוא הכתובות לפנות אליה. 

תיווך פלורנטין יכול לסייע לכם למצוא מגוון של נכסים המתאימים לכל צורך. חשוב לעשות זאת באמצעות משרד תיווך בדרום תל אביב המביא איתו את היתרון של הכרות עם הסביבה המקומית. מתווכים בדרום תל אביב מכירים היטב את האזור, את הנכסים ואת ההזדמנויות. הם מכירים גם את העסקאות שנסגרו כאן, את כוחות השוק ורמת המחירים. יש להם ידע רב על השכונה, רחובותיה ומוסדותיה והם יכולים לסייע לכם למצוא נכסים אטרקטיביים. אנו מכירים גם את הסביבה הקיימת, וגם את התכניות העתידיות ויכולים לספק לכם מידע בעל ערך רב. 

תיווך פלורנטין להשכרה הוא ההזדמנות שלכם למצוא את הנכס שתמיד חלמתם עליו בפלורנטין. מתווך בדרום תל אביב יכול להציג בפניכם נכסים המתאימים לצרכים שלכם ולתקציב שלכם, ולאפשר לכם לבצע את חיפוש הנכס ביעילות גדולה יותר. זה יחסוך לכם זמן רב וגם יסייע לכם למצוא את הנכס ממנו תפיקו את שביעות הרצון המרבית. 

 

משרד תיווך בפלורנטין
תיווך פלורנטין 5

תיווך פלורנטין 

במשך שנים רבות שכונת פלורנטין הוזנחה ונחשבה לאחד האזורים הזולים והפחות אטרקטיביים של תל אביב. אך בעשרים השנים האחרונות חלו שינויים רבים בשכונה והיא שינתה את פניה לחלוטין. היא הפכה למרכז חי ותוסס ויש בה לא מעט פרויקטים יוקרתיים. אם רק לפני שני עשורים דירות בפלורנטין נחשבו למשהו שאף אחד לא רוצה, כיום יש כאן כבר דירות יוקרה הנמכרות במיליונים. פלורנטין הולכות ומצמצמת את פערי המחירים מול צפון תל אביב, אך עדיין ניתן לאתר בה הזדמנויות. 

שיפור התשתיות באזור והעלייה ברמת החיים הפכו את האזור לאטרקטיבי לא רק אצל הצעירים, אלא גם בקרב אוכלוסיית הגיל השלישי. האוכלוסייה המגוונת, לצד הארכיטקטורה העתיקה המשתלבת עם החדשה, יצרה כאן את השילוב המושלם של ישן מול חדש. פלורנטין היום היא אחד מאזורי הנדל“ן הלוהטים של תל אביב. 

תיווך פלורנטין להשכרה
תיווך פלורנטין 6

משרד תיווך בפלורנטין

בין אם אתם מחפשים דירה עבור זוג צעיר או דירה לצורך השקעה, בין אם תרצו מקום לפתוח בו פאב מקומי או משרד עורכי דין יוקרתי, פלורנטין יכולה להיות המקום להשקיע בו. משרד תיווך בפלורנטין יסייע לכם למצוא את הנכס המתאים עבור הצרכים שלכם. 

אנו בטיב נדלן, משרד תיווך בדרום תל אביב, מביאים איתנו ניסיון רב לצד היכרות עם השטח. אנו מעמידים לרשותכם את כל הכלים לצורך איתור של נכס, ניהול משא ומתן וחתימה על חוזה הרכישה. 

תיווך פלורנטין מעניק מענה מושלם למגוון לקוחות. לקוחות פרטיים הכוללים זוגות צעירים, משפחות, הגיל השלישי. לקוחות עסקיים הכוללים יזמים צעירים, חברות השקעה, משרדים וסוחרים. לכולנו אנו מעניקים סיוע מקצועי המאפשר להם למצוא את הנכס האופטימלי ולהשתקע בפלורנטין. בואו להיות חלק מהפנים המתחדשות של שכונת פלורנטין. 

חפשו אותנו בגוגל מי ביזנס 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.